Maxforce myofx medir fuerza

Budowanie silniejszego, bardziej wysportowanego i zdrowego ciała

Maksymalna siła jest kluczem do zwiększenia sportowych osiągów, poprawienia kształtu ciała i długości życia. Myofx maxforce pozwala ci mierzyć, trenować i rozwijać maksymalną siłę. Zabawny i bardzo skuteczny trening tonujący całe ciało w zaledwie 5 minut dziennie. Opierając się na teorii gier, maxforce pozwala ludziom w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania cieszyć się wspaniałymi zaletami zdrowia i urody, zapewnianymi przez prawidłową muskulaturę. Zaprojektowany do pracy niezależnie lub w połączeniu z innymi systemami szkoleniowymi.

ISO-DYNAMICZNY TRENING

Zabawa i skuteczność

  • Uwidacznia zarysowanie mięśni
  • Zwiększa maksymalną siłę
  • Poprawia krążenie
  • Przeciwdziała siedzącemu trybowi życia
  • Pobudza produkcję hormonów regeneracyjnych

Z badań naukowych wynika, że regularny trening z emsFX MAXFORCE podnosi poziom zdrowia i wydłuża życie.

Image

Dostosuj do swojego stylu

Zabawna sesja treningowa, która dostosowuje się do twojego stylu. Zarówno maxforce, jak i aplikację możesz spersonalizować za pomocą różnych kolorów i stylów.

Ewoluuj, dziel się, konkuruj.

Dzięki naszej aplikacji na Androida lub IOS wszystkie wyniki treningów mogą być rejestrowane i udostępniane w sieciach społecznościowych. Z maxforce możesz konkurować ze swoimi przyjaciółmi lub z każdą osobą na świecie, która zaakceptuje wyzwanie. W sekcji rankingowej możesz zobaczyć swoją pozycję na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym.

app myofx maxforce appstore

google play store logo 1 e1484757981617

Image

Najczęściej zadawane pytania dotyczące treningu z maxforce

1) Do czego służy pomiar i trening maksymalnej siły?

Pomiar izometryczny służy zarówno do określenia aktualnego stanu sprawności mięśniowej, jak i do udokumentowania przyrostów siły. To barometr, który służy do porównywania każdego rodzaju treningu. W swojej mega-analizie McGlynn skomentował: „Istnieje więcej niż wystarczająca ilość dowodów na to, że ćwiczenia izometryczne poprawiają maksymalną siłę”

Wykorzystanie ćwiczeń izometrycznych ma długą historię, są one używane w rehabilitacji w celu odzyskania siły i rzeźby mięśnia oraz stanowią część treningu i przygotowania gimnastyczek, tancerzy i sportowców. Poprzez trening z pozami izometrycznymi kulturyści osiągają większą hipertrofię. Są one również używane do oceny i poprawy poziomu sprawności, jakości i skuteczności innych rodzajów treningu, poziomów siły, hipertrofii, a nawet do obliczenia ogólnego stanu zdrowia i oczekiwanej długości życia.

Specyfikacja techniczna

movil 02

Android/IOS

blue 01

Połączenie Bluetooth

pesas 03 1

Maksymalna siła

bateria 04

Długa żywotność baterii

graficas de evolucion 04

Grafiki z postępami

kilo 06

800 g

compartir 05

Udostępnij swoje postępy

paleta pintor 1

Możliwość dostosowania do własnego stylu